טיפולי חניכיים

דלקות, בעיות ומחלות חניכיים עלולות להיות קטלניות והן מההפרעות הדנטליות הנפוצות ביותר אשר עשויות לפגוע לא רק בשיניים אלא בבריאות הגוף בכלל. אצל חלק מהאנשים, התופעה אינה שכיחה ולעיתים בשלב מתקדם יותר היא עשויה להתפתח לנסיגת חניכיים שעלולה להיות הרסנית במיוחד, עד לגרימה של ביצוע פעולות רפואיות שונות ואובדן שיניים מוחלט שיצור צורך להשתלת שיניים. אבחון מוקדם יותר של מחלת החניכיים יסייע לכם למנוע כאבים וטיפולי שיניים מיותרים, צורך בניתוח חניכיים או אף אובדן השיניים. הקפדה על היגיינת הפה חיונית מאוד ועשויה למנוע דלקות ומחלות חניכיים לכן מומלץ לבצע ביקורת תקופתית אצל רופא השיניים וטיפולי שיננית.

סימנים אשר יכולים לסייע לכם להבין כי מדובר מחלת חניכיים הם: נפיחות, אודם ודימום בקלות בעת צחצוח שיניים או אכילה, ריח רע מהפה, רגישות בחלל הפה לקור וחום, במקרים מסויימים כאבים, נסיגת חניכיים שהיא מלווה בחשיפת השורש בשל אובדן רקמת חניכיים, לעיתים ישנה עששת בשורש השן ופגמים אסטתים שונים בחלל הפה. במצבים מתקדמים מחלת החניכיים עלולה לגרום לשיניים מתנדנדות ואובדן שיניים מוחלט. 

מרפאת השיניים ברמת אביב ד״ר פרשקובסקי, מעמידה לרשותכם צוות מקצועי ורב תחומי אשר יעניק לכם את כלל טיפולי החניכיים (פריודונטיה), הן בכירורגיה והן של השתלות שיניים בשיטות הטיפול ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר עם אבחון מקיף של מצבכם כדי להחזיר לכם את הבריאות הדנטלית עם תפקוד מלא ואיכותי.

לפגישת ייעוץ ואבחון, אנא מלאו את פרטיכם בטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!